Annak érdekében, hogy Önnek a legjobb élményt nyújtsuk "sütiket" használunk honlapunkon. Az oldal használatával Ön beleegyezik a "sütik" használatába.

Szent Erzsébet zászlókiállítás

Esemény kezdete:2012. május 18., 16:00
Esemény helyszíne:Felsőzsolca, Bárczay-kastély
2012. május 18-án Szent Erzsébet zászlókiállításon vehettek részt az érdeklődök.

  A megjelntek megcsodálhatták a foltvarrásos technikával készült zászlókülönlegességeket, melyek mindkét oldalát szebbnél- szebb munkák díszítették.

A kiállítást Zajacz Ernő római katolikus esperes nyitotta meg. Az egybegyűlteket Papp Ferenc, Felsőzsolcai Közművelődési Intézet és Városi Könyv tár igazgatója köszöntötte. A zászlók eredetéről pedig Fehér Katalin könyvtárigazgató is szólt pár szót.

Gyermekoldal

Események
Mire emlékezzünk ma?

  • 1801 – Kazinczy Ferenc hatévi rabság után kegyelmet kap a királytól és kiszabadul a börtönből

    1811 – született Kriza János néprajzkutató, költő

    1884 – meghalt Táncsics Mihály író, politikus

    1914 – Szarajevóban Gavrilo Princip anarchista meggyilkolja Ferenc Ferdinánd trónörököst
Nyitva tartás
Hétfő: 8:00 - 16:00
Kedd: 7:30 - 16:00
Szerda: 8:00 - 17:00
Csütörtök: 7:30 - 16:00
Péntek: 8:00 - 14:00